Gruodžio 20-ąją mus priėmė Kėdainių rajono Josvainių gimnazija. Šiltai priimti, galėjome dalyvauti kulinarijos būrelio „Puodeli, virk“ užsiėmime ir stebėti kaip pradinių klasių mokiniai išsikepa sau šventinių sausainių.
Josvainių gimnazija bendradarbiauja su Humana sveikos mitybos ir kulinarijos pedagogikos programoje „Valgyk protingai“ ir vykdo projektą pavadinimu „Sveikesnės mitybos link.“ Apie partnerystę su Humana gimnazijos vadovai atsiliepia labai gerai bei visokeriopai palaiko projekto „Sveikesnės mitybos link“ vadovę, technologijų mokytoją Virginiją Šilkaitienę. Bendradarbiavimas su Humana vertinamas pagal tai, kad gimnazijai pavyko sėkmingai išspręsti opią produktų maisto gaminimo užsiėmimams stygiaus problemą, pakelti maisto gaminimo užsėmimus į aukštesnį lygį ir vienaip ar kitaip, bet įtraukti į projekto veiklas visus gimnazijos mokinius.
Vykdant partnerystės su Humana projektą, technologijų mokytoja turi biudžetą, iš kurio gali įsigyti technologijų pamokoms ir maisto gaminimo būreliui reikalingų produktų. Be to, programos „Valgyk protingai“ reikalavimas pirkti produktus iš vietos ūkininkų, atveria galimybę įsigyti vertingiausių vietos produktų. Žinoma, mokytojai teko tuos ūkininkus dar ir susirasti ir suderėti su jais produktų kainas bei pristatymo į mokyklą sąlygas. Išsprendus produktų tiekimo ir sandėliavimo mokykloje klausimus, o maisto gaminimo užsiėmimams pakilus į kokybiškai aukštesnį lygį, mokytojai vis dažniau neduoda ramybės klausimas: „Ar programa „Valgyk protingai“ bus vykdoma toliau?“ Galime atsakyti „taip“, kad tik jūsų entuziazmui užsiimti sveikatos ir gero maisto ugdymu nieko netrūktų.
Dar kartą nuoširdžiai AČIŪ Josvainių gimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Skaidrūnei Vyšniauskienei, būrelio „Puodeli, virk“ mokiniams, mokytojai Virginijai Šilkaitienei už šiltą, šventinį priėmimą, galimybę praleisti drauge su jumis porą valandų ir stebėti jūsų darbą su mokiniais. Sėkmės jums darbuose. Tik būkime sveiki. 
 
DSC 2964
 
DSC 2967 
 
DSC 2973
 
DSC 2980 

DSC 2974

 DSC 2981

DSC 3004