Labai džiaugiamės ilgalaikiu bendradarbiavimu su Lietuvos Raudonuoju Kryžiumi. Per penkerius metus mes kartu galėjome padėti daugiau nei 600 žmonių. Bendradarbiaudami, mes teikiama paramą Lietuvos Raudonajam Kryžiui dėvėtais drabužiais, kad juos išdalintų atvykstantiems į Lietuvą pabėgėliams iš karo zonų, persekiojamų savo šalyse dėl rasinių, politinių, religinių įsitikinimų.

2021-ųjų vasarą situacija Lietuvos rytiniame pasienyje bei migrantų apgyvendinimo centruose yra įtempta. Į Lietuvą atvykdančių migrantų skaičius per du mėnesius, balandį ir gegužę, yra tris kartus didesnis nei pernai ar užpernai per visus metus.

Atliepdami į Lietuvos Raudonojo Kryžiaus prašymą, mes įsipareigojome skirti tiek paramos drabužiais ir tekstilės gaminiais, kad Lietuva būtų pilnai pasirengusi iš anksto suteikti pagalbą 350 žmonių. Tiek pabėgėlių per vasarą numatoma apgyvendinti palapinėse. 2021-ųjų birželį Lietuvos Raudonajam Kryžiui skyrėme: 100 vnt. vyriškų marškinėlių, 30 vnt. moteriškų marškinėlių, 25 sportines kelnes, 50 šortų, 50 sportinių džemperių, 50 rankšluosčių, 50 vnt. patalynės. Iš viso, daugiau nei 350 specialiai atrinktų, kokybiškų tekstilės gaminių vienetų.

Mūsų bendradarbiavimas su Lietuvos Raudonuoju Kryžiumi, ar kita socialinės veiklos organizacija, remiasi vienodai suprantamu rūpesčiu žmogaus gėriu bei kompetencija skirtingose mūsų profesinės veiklos srityse. Gavę paramos dėvėtais drabužiais prašymą, mes per mėnesį laiko profesionaliai atrenkame tikslo grupei drabužių, avalynės, tekstilės gaminių, paruošiame juos išsivežti ir įforminti paramos suteikimo dokumentuose. Be to, mums svarbu žinoti, ką ir kaip mes savo darbe galėtume padaryti dar geriau, todėl mes visuomet prašome paramos gavėjo pranešti mums, kaip mūsų suteiktoji parama atitiko lūkesčius ir poreikius. 

20210630 State border